Ciemos pie Jēzus.

   Ir pagājis skaistais un klusais Adventa laiks, kad mēs bijām pieklusuši un nedaudz apstājušies, lai rimtos no ikdienas steigas un mūžīgās nevaļas.
   Nesen esam piedzīvojuši brīnišķos Ziemassvētkus - Jēzus dzimšanas svētkus. Jēzus ir nācis pasaulē nevis karaļnamā vai kādā dižciltīgo pilī, bet gan visskarbākajos apstākļos un nabadzībā, lai pēc tam nevienam nav jākaunas iet pie Viņa uz Betlēmi.
  1.c, 1.a, 2.b un 2.c klašu skolēni kopā ar savām skolotājām Lolitu, Rutu un Rasmu devās apskatīt mazo Betlēmi Preiļu Romas katoļu baznīcā, kur visus sagaidīja dekāns J.Stepiņš un priesteris R. Patmalnieks.
  Mazajā kūtiņā redzama silīte ar mazo Jēzu, blakus Marija un Jāzeps, ganiņi, kuri atnākuši pielūgt Jēzu,skaistās drānās tērptie austrumu ķēniņi ar savām dāvanām. Turpat varam ieraudzīt mājdzīvniekus. Virs kūtiņas redzama zvaigzne, kas rādīja svešiniekiem ceļu pie Jēzus. Arī  skolēni pie Jēzus atnāca ar savām dāvanām. Zēni un meitenes pastāstīja, kādus labus darbus viņiem izdevies paveikt:

Annija (1.a): palīdzēju sakārtot istabas,nedarīšu blēņas; Elvis (1.a): palīdzēju vecmammai tīrīt pagalmu, palīdzēju kārtot  māju; Kristiāna (1.a): mūsu klase katru adventa nedēļu atzīmēja labos un ne tik labos darbus.
 Simona Marta(2.b) pastāstīja, ka palīdzējusi māmiņai pirms svētkiem mazgāt grīdas un iztīrīt dzīvokli. Daumants (2.b) palīdzējis māmiņai  kārtot istabu. Vismants (2.b) atnesis uz klasi pilnu iepakojumu ar dzēšgumijām un izdalīja klasesbiedriem.
Ieva (2.c): Mēs visi iesaistījāmies akcijā " Enģeļi pār Latviju".Mūsu klasē ciemojās Swedbank Preiļu filiāles vadītāja. Bērni un skolotāja zvanīja uz ziedojumu tālruni. Mums uzdāvināja enģelīšus un ļoti garšīgas piparkūkas; Sandis (2.c): Es atnesu klasei mammas darinātu šī gada simbolu - pūķi; Rasa (2.c): Es palīdzu mammai auklēt mazo brālīti.
Laura (1c): Cenšos labi mācīties, kārtoju savu istabu, palīdzu mammai; Rūta (1.c): Kārtoju istabas, palīdzēju klāt galdu, veicu dažādus darbus; Arvīds (1.c): Klausu mammu, tēti, skolotāju.