Valentīndienas POPiela.

15. februārī Preiļu 1. pamatskolā notika  izklaidējošs pasākums POP iela, kurā   5.- 9. klašu skolēni demonstrēja muzikālus un atraktīvus priekšnesumus.  Izrādās, šī tradīcija mūsu skolā vēl nav pazudusi. Par to liecināja atsaucība,  kuplais dalībnieku un skatītāju skaits. Iniciatīvu   pasākuma organizēšanā un norisē uzņēmās Jūlija Stepanova no 7.c klases. Savukārt pasākuma vadītāju pienākumi, scenārija sagatavošana bija skolas absolventu   Laura Zalāna un Ņikitas Turubanova ziņā.   Daži iespaidi par notikušo:

  • Patika balsošana.
  • Patika pasākuma vadītāji, ļoti jautri. Laba diskotēka! Paldies organizatoriem! Gribētos vēl tādu pasākumu ar jokiem un labu noskaņojumu!
  • Pasākums izdevies! 

Pop ielas TOP trijnieks:

1.      9. b - Bermudu divstūris - Labi
2.      9. c - Bermudu divstūris - Disko Titāniks
3.      7. c - Lauzto siržu dziesma  Abba - Dancing Queen 

Jāatzīmē, ka tas bija kārtējais skolēnu pašpārvaldes pašiniciatīvas pasākums. Iesaistoties pasākumu organizēšanā un norisē skolēniem ir iespēja paust savu radošo aktivitāti, sadarbību un uzņemties atbildību. Lai veicas  arī turpmāk aktīvākajiem un ieinteresētākajiem skolēniem, kuri grib piedalīties skolas dzīves veidošanā gan pasākumu organizēšanā, gan skolas labiekārtošanā un vides sakopšanā!

 

Skolēnu pašpārvaldes konsultante

Digna Prodniece