Labākie Latgales datorātrrakstītāji mācās Preiļu 1. pamatskolā!

     Šī nedēļa mūsu skolā un novadā pagāja, sacenšoties labākajiem datorātrrakstītājiem. Trešdien notika skolas ātrrakstīšanas konkurss, kurā tika aicināti piedalīties visi (bez vecuma ierobežojuma) mūsu skolas skolēni. Drosmīgākie sapulcējās 216. gab. un sacensības varēja sākties. Rezultāti bija sekojoši:
1. vieta - Jānim Garkalnam (8.b), kurš rakstīja ar ātrumu vidēji 244,2 simboli minūtē;
2. vieta - Matīsam Dambītim  (8.b) - 209 simb. min.;
3. vieta - Kintijai Lozdai (6.c) ar rezultātu 125,6 simb. min.
Pavisam nedaudz atpalika Eduards Lipiniks (7.b) - 120,4 simb. min., pārējo sniegums bija nedaudz pieticīgāks. Visi sacensību dalībnieki saņēma nelielas veicināšanas balvas.
    12. aprīlī labākie - Jānis Garkalns un Matīss Dambītis piedalījās 12. Preiļu novada atklātajā datorātrrakstīšanas konkursā PVĢ, kur pamatskolu grupā Jānis Garkalns bija labākais ar rezultātu - 234,2 simb.min., bet Matīss Dambītis izcīnīja 2. vietu ar rezultātu - 214,0 simb.min. Abi kvalificējās atklātajām Latgales datorātrrakstītāju sacensībām, kuras norisinājās tūlīt pēc novada konkursa. Latgales sacensībās mūsu skolas pārstāvji apmainījās vietām: Matīss bija pirmais (236,6 simb.min.), bet Jānis - otrais (229,6 simb.min.). Tādējādi varam teikt, ka labākie ātrrakstītāji mācās mūsu skolā!

Skolotājs P. Bernāns