Draugos ar rokdarbiem

        Arī šogad visa mācību gada garumā mājturības kabinetā tika rīkotas tematiskas rokdarbu izstādes. Lai taptu skaistie izstrādājumi, meitenēm ir nepieciešams daudz pacietības, radošuma un  daudz laika. Bet divkāršs prieks skolotājam ir tad, ja pēc viena noadītā zeķu pāra sestklasniece priecīgi paziņo: "Man gribējās un es noadīju vēl vienu pāri!"
     Piekto klašu meitenes, apgūstot tamborēšanas un izšūšanas prasmes, priecēja ar košiem, radošiem tamborējumiem un izšūtām grāmatzīmēm.
         Rakstainu dūraiņu adīšana un glezniņu izšūšana ar klājdūrieniem daudz pacietības un precizitātes  prasīja no 7.klašu  skolniecēm.
          8. klašu meitenes adīšanas apguvi pamatskolā noslēdza ar vestes adīšanu, bet aušanas stundās tapa jaukas grāmatzīmes ar savu vai kāda mīļa cilvēka vārdu.
        Devītklasnieces savas prasmes rokdarbos atspoguļoja izvēles radošajā darbā, kurā tika apvienotas dažādas rokdarbu tehnikas. Meitenes darināja cepuru un šaļļu komplektus, gan somas, vestes, sedziņas un citas interesantas lietas. Prieks par padarīto bija gan pašām meitenēm, gan izstāžu  apmeklētājiem, gan skolotājiem.
Lai darba prieks nezūd arī turpmāk!!
Mājturības skolotāja Inga Reine

Meiteņu darbus var skatīt šeit