Tematiskā nedēļa „Mežs” sākumskolas skolēniem

    Skaistā un saulainā pirmdienas rītā 1.- 4. klašu skolēni devās izzinošā ekskursijā uz mežu. Meža malā skolēnus gaidīja mežu dienesta darbinieki, kuri skolēniem bija sagatavojuši ļoti interesantu un izzinošu ekskursiju pa mežu. Skolēniem bija iespēja izpētīt dažādas meža īpatnības, sēt un stādīt priedītes, noteikt koku vecumu, apskatīt īpatnēju „vēja slotu” un dzīvnieku alas. Takas noslēgumā mežu dienesta darbinieki bija sakurinājuši ugunskuru, pie kura bērni varēja cienāties ar viņu sarūpētiem pīrādziņiem un bērzu sulu. 
    Savukārt otrdiena bija īpaša ar to, ka īpašā mākslinieka – Pavasara vadībā skolas pagalmā uz asfalta skolēni varēja zīmēt dažādus meža iemītniekus. Dienas beigās pagalms bija pilns ar dažādiem kukaiņiem, putniem un dzīvniekiem.
    Trešdien un ceturtdien skolas sarīkojumu zālē notika konkursi teātra sporta stilā, kurus vadīja Aiga Budriķe. Skolēniem šis konkurss izvērtās kā kaut kas ļoti jauks, interesants un nezināms. Pildot uzdevumus bija iespēja iejusties gan skudru, gan vilku, gan lāču un puču lomā, un stāstīt, kāpēc viņiem patīk mežā. Rezultātā 1.- 2. kl. grupā uzvarēja 1. a klase /sk. A. Lauska/ un 3.-4. kl. grupā - 4. b klase /sk. A. Caica/.

    Piektdien 1.-4.kl. skolēniem k/t "Ezerzeme" bija iespēja apmeklēt animācijas filmu „Kirikū un zvēri”.
Paldies visiem par aktīvu līdzdarbošanos!

Nedēļas norisi bildēs varat aplūkot šeit!