Konkurss "Veidosim Latviju"

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8"/>16. novembrī, kā ieskaņas pasākums Latvijas 91. dzimšanas dienai Preiļu 1. pamatskolā notika ikgadējais konkurss Veidosim Latviju.

<style type="text/css"> </style>

Skolēni tikās Latvijas puzles likšanas konkursā. Liekot puzli, skolēni atkārtoja upju, ezeru, pilsētu un pagastu atrašanās vietas Latvijas teritorijā, pieļauju, ka kādam no skolēniem šis bija arī atmiņu vai sapņu piepildījuma konkurss, kurā varbūt palika skaļi neizteikts sapnis, nonākt kādā no Latvijā ievērojamām, skaistām un neapmeklētām vietām.

Konkursā piedalījās 6 komandas -12 dalībnieki no visām 5. un 6. klasēm. Par konkursa uzvarētājiem kļuva un savā īpašumā ieguva diplomu, lineālus un cepures – nadziņus ar skolas logo, 6.b klases komanda (Katrīna Samoviča, Iļja Mitrofanovs), saliekot puzli no 160 gabaliņiem 31 minūtē.

DALĪBNIEKI

KLASE

LAIKS

Katrīna Samoviča,

Iļja Mitrofanovs

6.b

31 min.

Kristīne Timofejeva,

Sandra Gžibovska

6.c

43 min

Zanda Šoldre

Anastasija Baranova

5.c

47 min.

Rūdis Skutelis

Vladislavs Rečs

5.a

57 min

Ausma Dzerkale

Matīss Dambītis

Jānis Strods

Einārs Bistrovs

5.b

<o:p> </o:p>

6.a

60 min

<o:p> </o:p>

Visi dalībnieki saņēma diplomu un lineālu ar Latvijas karti.

Jāsaka paldies skolas direktorei Norai Šņepstei par atbalstu balvu sagādāšanā, visiem 5. un 6. klašu dalībniekiem un viņu klases audzinātājiem par aktīvu piedalīšanos konkursā. Īpašu paldies jāsaka skolotājai Vijai Caunei par konkursa organizēšanu, šogad jau 14. reizi.

MK CDS vadītāja Ieva Babre