"Manu vecāku profesija"

    17. martā skolas sarīkojumu zālē pulcējās 3.-4.kl. skolēni, lai tuvāk iepazītos ar dažādām vecāku profesijām un viņu nodarbošanos ikdienā.
    Par Preiļu novadu un saviem ikdienas pienākumiem pastāstīt bija ieradies Preiļu novada domes priekšsēdētājs un reizē arī Mārča /3.a/ un Ievas/2.c/ tētis Aldis Adamovičs. Savu stāstījumu papildinot ar prezentāciju, bērniem bija iespēja uzzināt par situāciju un aktivitātēm novadā, par padarītajiem un plānotajiem darbiem.
   Kāda ir skolas direktora ikdiena un kā elpo un dzīvo Riebiņu vidusskola, pastāstīja Riebiņu vidusskolas direktore un reizē arī Ilvas /4.c/ mamma Ineta Anspoka. Bērniem bija iespēja iepazīties un salīdzināt norises savā un Riebiņu vidusskolā.
    Ar lielu interesi skolēni klausījās veterinārārstes Diānas Pastares, reizē arī Līgas /2.a/ un Rūtas /5.b/, stāstījumu par dzīvnieku ārstēšanu, operēšanu un kopšanu. Vislielākā interese bērniem bija par veterinārārsta piederumiem un instrumentiem, ar kuriem tiek ārstēti dzīvnieki.
    Vēl lielāks pārsteigums bērniem bija uzzināt kā top mucas, ķipīši un koka rotaļlietas. To bērniem pastāstīja 3.c klases Sanitas tētis Juris Kivlenieks. Bija iespēja noskatīties par Juri Kivlenieku uzņemto videofilmu.
   Noslēgumā Swedbanka Preiļu nodaļas vadītāja Iveta Stare un reizē arī Beātas /6.c/ mamma, rādot prezentāciju, uzdodot jautājumus un pēc taustes nosakot, cik naudas ir maisā, informēja par banku lietām.
Paldies vecākiem par atsaucību!

Sk. Ilze Broka