Raimonda Šņepsta iedvesmas stāsts

Iespējams, ka 14. februāris kādam no Preiļu 1. pamatskolas 8. klases skolēniem izmainīs priekšstatu par panākumiem, par sapņiem, par bagātību, par labklājību, par vēlmēm, par pacietību, par darbu… 
40 minūšu garumā klasē valdīja klusums, katrs Raimonda Šņepsta – Preiļu 1. vidusskolas absolventa, Latvijas Valsts policijas pretterorisma vienības “Omega” pulkvežleitnanta, uzņēmēja - Boxclub 13Th Round dibinātāja un boksa trenera vārds bija skaidri sadzirdams. Ļoti vērtīgs savas dzīves-pieredzes stāsts.
Raimonds Šņepsts pusaudžiem saprotamā valodā skaidroja, kas dzīvē ir labs un no kā jāizvairās, kādas mēdz būt grūtības un kā tās pārvarēt.
Jauniešu atziņas:

  • Tā bija pati interesantākā tikšanās no visām citām. Nevarēju pat iedomāties kāda Raimondam Šņepstam bij’ riskanta un interesanta pagātne.
  • Bija ļoti interesanti dzirdēt kā veidojās viņa karjera un kā viņš apsargāja meiteni Monako.
  • Cilvēks, neskatoties uz šķēršļiem, var iegūt to, ko ir vēlējies. Vienmēr vajag tiekties pēc saviem sapņiem.
  • Man bija liels šoks par to, ka viņš strādāja tādā darbā un par to, ka viņš bija tik bagātās valstīs. Man patika klausīties kā tas ir strādāt šādā specvienībā. Protams, bija interesanti uzzināt kā tas ir būt bagātam no viņa puses.
  • Bija ļoti interesanti klausīties un gribētos vairāk uzzināt par Raimondu Šņepstu.
  • Stāsts bija ļoti interesants un aizraujošs. Biju ļoti pārsteigts, jo nezināju, ka Raimondam ir tāds stāsts.

PALDIES Raimonds Šņepsts!!!

FOTO - Ieva Babre

8.b kalses audzinātāja Ieva Babre